S I M U R G T E C H

YÜKLENİYOR...

Shape 01
Shape 02
Shape 03

Satın Alma süreçlerinin verimi RPA teknolojisi ile birlikte artıyor.

Satın Alma süreçlerinin yarattığı rapor ve takip yükü RPA teknolojisi ile hatasız ve verimli bir şekilde önlenebilir. Onlarca partner şirketten, yüzlerce ürünün girdisi ve takibi otomatize edilmiş sistemlerle artık çok daha kolay. Size sadece işinizi geliştirmek kalacak!

Verilerle RPA

6

Kata Kadar Verimli Çalışma

7

Gün

24

Saat Aktif Çalışma

0

Hata

Hangi Sorunlarınızı Çözer

Saatler süren verimsiz operasyonel işlemlere artık son. Satın Alma süreçlerinize entegre olabilecek Robotik Süreç Otomasyonları ile artık 7/24 ve sıfır hata ile işlerinizi tamamlayabilirsiniz.

Satın Alma Raporları

Satın Alma Raporları birimler arasında 7/24 ve hatasız güncellenir, sistemlere aktarılır, isteğe bağlı olarak rapor oluşturulabilir.

Satın Alma Teklifleri

Yüzlerce ürün ve tedarikçi arasında en iyi teklifi seçme konusunda RPA teknolojisi kullanılabilir. Otomatize edilen sistemler size en iyi teklifi e-mail ortamından sağlayabilir.

İlginizi Çekti mi? RPA ile Geleceği Birlikte Planlayalım

Rutin, çok tekrarlı ve yorucu muhasebe işlemlerinizi yazılım robotlarına yaptırırken, önemli işlerinize yoğunlaşmak ve üretkenliğinizi artırmak muhteşem bir fikir, değil mi ?

RPA teknolojisi hakkında detaylı bilgi almak için makalelerimize göz atabilirsiniz. Bizi yakından tanımak isterseniz anasayfamıza, hizmetlerimiz hakkında hemen bilgi almak için “HEMEN BİLGİ AL”a tıklayın.

Simurg Tech olarak işinize değer katacak Robotik Süreç Otomasyonları geliştiriyoruz! Verimli ve hatasız süreçler işinize hayal edemeyeceğiniz kadar yaratıcılık ve süreklilik sağlayacak.

Site Haritası

RPA Nedir?

RPA Nerelerde Kullanılır?

Neden RPA?

İş Ortaklarımız

İletişim

E-mail: info@simurgtech.com
Telefon: +90 532 165 70 35

Telif Hakkı 2020 | Simurg Tech. Tüm Hakları Saklıdır. Dijital Ortağım Tarafından tasarlanmıştır.