S I M U R G T E C H

YÜKLENİYOR...

Shape 01
Shape 02
Shape 03

Muhasebede rutin işlerinizin yazılım robotlarıyla 6 kata kadar hızlanabildiğini biliyor musunuz?

Biliyoruz ki her fatura döneminde onlarca mutabakat e-maili alıyorsunuz, bu e-maillerden yüzlerce fatura eklentisi geçiyor ve işinizi bu işlemler fazlasıyla verimsizleştiriyor. Muhasebedeki tüm süreçleri Robotik Süreç Otomasyonu ile saniyeler içinde tamamlamak istemez misiniz? Otomatik Mutabakatlardan, Virman İşlemlerine, Personel Dosyalarından, E-Fatura sistemlerine kadar pek çok noktada sıfır hata ile maksimum verimli yazılımlar kullanabilirsiniz.

Verilerle RPA

6

Kata Kadar Verimli Çalışma

7

Gün

24

Saat Aktif Çalışma

0

Hata

Hangi Sorunlarınızı Çözer

Saatler süren verimsiz operasyonel işlemlere artık son. Muhasebede yapılabilecek Robotik Süreç Otomasyonları ile artık 7/24 ve sıfır hata ile işlerinizi tamamlayabilirsiniz.

Mutabakatların Otomatikleştirilmesi

Muhasebe sisteminize bağlanan robotlar otomatik olarak tedarikçilerinize/partnerlerinize mutabakat maili gönderebilir.

Virman İşlemleri

Virman işlemleriniz ilgili muhasebe/erp sistemine bağlanan robotlar tarafından gerçekleştirilebilir.

E-Fatura / Kağıt Fatura Süreçleri

Kağıt faturalarınız OCR teknolojisi ile sisteminize otomatik olarak işlenebilir.

Personel Ödemelerinin Otomatikleştirilmesi

Otomatik olarak her çalışan için personel kartı oluşturulur, bordro işlenir, bankalara gerekli ödeme talimatı yapılır ve tüm bu süreçler muhasebe sistemlerinize işlenebilir.

Alacak ve Satış Bildirimleri

5000 TL'nin üzerinde ihracat ve ithalat faturaları da dahil olmak üzere yurtiçi ve yurtdışı satışlara ait faturaların adet ve tutarlarının GİB'e beyan edilmesini otomatikleştirerek zaman kazanabilirsiniz.

KDV Beyannamesi

Yurtiçi hem alış hem de satış işlemlerinde indirilen veya tahsil edilen KDV lerin devlete beyan edilmesini sağlayabilirsiniz.

Tüm birim ve yönetim raporlarının oluşturulması

Muhasebe ya da finans departmanının ihtiyacı olan raporların, ilgili sistemlere erişerek sağlanmasını yazılım robotlarına yaptırabilirsiniz.

Tahsilat, banka çek/senet kontrol süreci:

Bankalardaki hesap hareketlerinden gelen bilgileri alıp muhasebe sisteminde ilgili hesaplara işlenmesini sağlayabilirsiniz.

Sen Girmedikçe O Faturalar Kendi Kendine Sisteme Girilmeyecek.. Mi?

Partneri olduğumuz UiPath’in teknolojilerini kullanarak yazılım robotlarının muhasebe işlemlerini nasıl kolaylaştırdığını, faturaların otomatik olarak sisteme nasıl girilebildiğini kendiniz gözlemleyin.

İlginizi Çekti mi? RPA ile Geleceği Birlikte Planlayalım

Rutin, çok tekrarlı ve yorucu muhasebe işlemlerinizi yazılım robotlarına yaptırırken, önemli işlerinize yoğunlaşmak ve üretkenliğinizi artırmak muhteşem bir fikir, değil mi ?

RPA teknolojisi hakkında detaylı bilgi almak için makalelerimize göz atabilirsiniz. Bizi yakından tanımak isterseniz anasayfamıza, hizmetlerimiz hakkında hemen bilgi almak için “HEMEN BİLGİ AL”a tıklayın.

Simurg Tech olarak işinize değer katacak Robotik Süreç Otomasyonları geliştiriyoruz! Verimli ve hatasız süreçler işinize hayal edemeyeceğiniz kadar yaratıcılık ve süreklilik sağlayacak.

Site Haritası

RPA Nedir?

RPA Nerelerde Kullanılır?

Neden RPA?

İş Ortaklarımız

İletişim

E-mail: info@simurgtech.com
Telefon: +90 532 165 70 35

Telif Hakkı 2020 | Simurg Tech. Tüm Hakları Saklıdır. Dijital Ortağım Tarafından tasarlanmıştır.