S I M U R G T E C H

YÜKLENİYOR...

Shape 01
Shape 02
Shape 03

Günlük işleriniz yüzünden insan kaynaklarında yaratıcı yaklaşımlara zaman ayıramıyor musunuz?

Biliyoruz ki gününüzün büyük bir kısmını aday mülakatları, işe alım işlemleri, iş ilanı düzenlemeleri ve aday araştırmaları ile geçiyor. Gün içindeki bu yoğunluk insan kaynakları departmanlarının verimsizliğine yol açabiliyor. Robotik Otomasyon Yazılımları ile sıfır hata ve maksimum verim ile günlük rutinlerinizi otomatize edebiliriz!

Verilerle RPA

6

Kata Kadar Verimli Çalışma

7

Gün

24

Saat Aktif Çalışma

0

Hata

Hangi Sorunlarınızı Çözer

Saatler süren verimsiz operasyonel işlemlere artık son. İK süreçlerinizde yapılabilecek Robotik Süreç Otomasyonları ile artık 7/24 ve sıfır hata ile işlerinizi tamamlayabilirsiniz.

İş İlanları İşlemleri

Robotik yazılımlar her gün başvuruları kontrol ettiğiniz iş ilanları sitelerindeki başvuru durumunu günceller, başvuruları kriterlerinize göre filtreleyebilir ve size raporlayabilir.

Aday Otomatik Bilgilendirme Sistemi

Başvuru yapan, başvurusu olumsuz sonuçlanan ya da süreci olumlu ilerleyen adaylara bir sonraki aşamaları için otomatik mail gönderimi yapılabilir.

SGK Otomatik Girişleri

SGK online platformuna çalışan bilgilerinin otomatik girişlerinin yapılabileceği Robotik Otomasyon Yazılımları kurgulanabilir.

İşe Giriş ve İşten Çıkış İşlemleri

Başarılı adayların işe giriş işlemleri otomatik bir şekilde yapılıp hem SGK sistemine işlenebilir, hem de şirket içi platformlara kaydı gerçekleştirilebilir. Aynı şekilde işten çıkış işlemleri de otomatikleştirilebilir.

KPI Hesaplanması

Şirketlerin keskin KPI'larının hesaplanması için Robotik Algoritmalar kullanılabilir.

Bordro İşlemleri

Karmaşık yapılardan olan bordro işlemleri ve SGK bildirimleri Robotik Otomasyonlar sayesinde hatasız bir şekilde gerçekleştirilebilir.

İşe Giriş Oryantasyon İşlemleri

İşe yeni başlayan çalışanların kullanıcı hesaplarının otomatikleştirilmesi, maillerinin açılması ve oryantasyon programlarının işlenmesi yine Robotik Otomasyon ile gerçekleştirilebilir.

Bir İş İlanı İçin Gelen Binlerce CV'yi İncelemek, Kişinin İşe Uygunluğunu Tespit Etmek Zor İş. RPA ile Otomatik Olarak Bunu Dakikalar İçinde Yapabilirsiniz.

Partneri olduğumuz UiPath’in teknolojilerini kullanarak yazılım robotlarının muhasebe işlemlerini nasıl kolaylaştırdığını, faturaların otomatik olarak sisteme nasıl girilebildiğini kendiniz gözlemleyin.

İlginizi Çekti mi? RPA ile Geleceği Birlikte Planlayalım

Rutin, çok tekrarlı ve yorucu muhasebe işlemlerinizi yazılım robotlarına yaptırırken, önemli işlerinize yoğunlaşmak ve üretkenliğinizi artırmak muhteşem bir fikir, değil mi ?

RPA teknolojisi hakkında detaylı bilgi almak için makalelerimize göz atabilirsiniz. Bizi yakından tanımak isterseniz anasayfamıza, hizmetlerimiz hakkında hemen bilgi almak için “HEMEN BİLGİ AL”a tıklayın.

Simurg Tech olarak işinize değer katacak Robotik Süreç Otomasyonları geliştiriyoruz! Verimli ve hatasız süreçler işinize hayal edemeyeceğiniz kadar yaratıcılık ve süreklilik sağlayacak.

Site Haritası

RPA Nedir?

RPA Nerelerde Kullanılır?

Neden RPA?

İş Ortaklarımız

İletişim

E-mail: info@simurgtech.com
Telefon: +90 532 165 70 35

Telif Hakkı 2020 | Simurg Tech. Tüm Hakları Saklıdır. Dijital Ortağım Tarafından tasarlanmıştır.